Posiadamy 20 przestronnych mieszkań

Powierzchnia mieszkań
od 47.46m2 do 72.50m2

20 komórek lokatorskich
17 miejsc garażowych

wizualizacja podwórka mieszkań w białobrzegach

O inwestycji „Srebrny Zakątek”

„Srebrny Zakątek” to inwestycja mieszkaniowa firmy INCLUSIVE DARIUSZ DĄBROWSKI, zlokalizowana w Białobrzegach przy ul. Srebrnej, na terenie Osiedla  Nowiny zabudowanego domami jedno i wielorodzinnymi  w dynamicznie rozwijającej się okolicy.

Inwestycja „Srebrny Zakątek” to zespół dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, trójkondygnacyjnych  z podziemnym garażem, położonych na  zamkniętym terenie.

Nasze mieszkania

Z myślą o wygodzie i komforcie przyszłych mieszkańców wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu pracowni: K.W. PROJEKT Pracownia Projektowa, 26-200 Końskie, ul. Piłsudskiego 15/3, które charakteryzuje przede wszystkim przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń.

W ofercie posiadamy 20 przestronnych, nasłonecznionych mieszkań, 2, 3 i 4-pokojowych po 10 mieszkań w każdym budynku, o zróżnicowanej powierzchni (od 47,46 m2 do 72,50 m2) z przestronnymi balkonami  i  ogródkami w mieszkaniach na parterze, które dają dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni.

 Wraz z mieszkaniami sprzedajemy prawo własności grunt, co eliminuje wysokie opłaty za wieczyste  jego użytkowanie.

mieszkania srebrny zakątek w mieście białobrzegi
klatka schodowa w budynku mieszkalnym srebrny zakątek w białobrzegach

Standardy 

Oferujemy wysoki standard wykonania mieszkań w  stanie deweloperskim, oparty na zastosowaniu bardzo dobrych jakościowo materiałów budowlanych oraz  nowoczesnych technologii zapewniający naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

 „Srebrny Zakątek” to urokliwe miejsce, w otoczeniu zieleni i  nadpilicznych terenów rekreacyjnych pozwalających na kontakt z naturą i aktywny wypoczynek. Warunki te zapewnia bliskość terenów objętych ochroną NATURA 2000.   

 Nasza oferta jest idealna dla osób, ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebujących mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej np. szkół, urzędów, sklepów i marketów.

Garaż

Wózkownia/rowerownia

Komórki lokatorskie

W garażu podziemnym łączącym dwa budynki znajduję się 17 miejsc postojowych. Dla większego komfortu mieszkańców „Srebrnego Zakątka” zostało zaprojektowane pomieszczenie do przechowywania rowerów i wózków. Każde mieszkanie posiada własną komórkę lokatorską znajdującą się w piwnicy. Z myślą o osobach niepełnosprawnych z garażu do budynków mieszkalnych został umożliwiony dostęp poprzez platformę wznoszącą.

 

garaż w srebrnym zakątku w białobrzegach

Białobrzegi

Białobrzegi to ponad 7 tys. miasto położone na południowym Mazowszu na obrzeżach Doliny Białobrzeskiej i Równiny Radomskiej nad rzeką Pilicą. Jest to również obszar  chronionego krajobrazu pn. „Dolina Pilicy i Drzewiczki".  Miasto charakteryzuje się bogatą fauna i florą okolicznych lasów, starorzeczy, terenów nadpilicznych, czystym powietrzem, wodą, a także atrakcjami turystycznymi. Pełni również funkcję ośrodka handlowo – usługowego dla  większości mieszkańców powiatu białobrzeskiego. Ze względu na walory przyrodnicze w mieście obowiązuje strefa lekkiego przemysłu obejmująca zakłady przetwórstwa spożywczego, szewskiego, środków transportu i materiałów budowlanych.  W ostatnim czasie Białobrzegi intensywnie rozwijają się. Powstaje w nich nowa infrastruktura publiczna, osiedla mieszkaniowe, a stara część została zrewitalizowana wraz z rynkiem głównym. O atrakcyjności tej lokalizacji świadczy również bliska odległość  od Warszawy i Radomia połączonych trasą szybkiego ruchu S7.

mapa miasta białobrzegi z lotu ptaka